Wycinka i przycinanie drzew – Warszawa

Często rosnące tuż przy drogach drzewa nie tylko ograniczają widoczność, ale i stanowią przeszkodę w rozbudowie lub modernizacji sieci drogowych. Z kolei gdy znajdują się na prywatnych posesjach, mogą zagrażać budynkowi lub niszczyć jego elewację konarami. Koniecznością staje się wówczas ich wycinka. Ścinanie oraz przycinanie w Warszawie i okolicznych miejscowościach oferuje nasza firma.

Zespół doświadczonych ekspertów, jaki zatrudniamy, ma wszystkie niezbędne umiejętności i uprawnienia potrzebne do wykonywania tych czynności. Dysponujemy profesjonalnymi urządzeniami, w tym podnośnikami koszowymi. Mamy doświadczenie nawet z bardzo wysokimi roślinami i bez problemu dopasowujemy do ścinania czy przycinki narzędzia pod kątem konkretnego zlecenia. Dysponujemy m.in. rębakami, frezarkami, łuparkami, cęgami do korzeni.

Jeśli interesuje Cię profesjonalna i bezpieczna wycinka drzew w Warszawie, bądź w okolicznych miejscowościach, skorzystaj z naszej oferty!

Wycinanie drzew na zlecenie klientów prywatnych i firmowych

Nasze usługi świadczymy dla klientów prywatnych, firm czy instytucji z terenu Warszawy i jej okolic. Działamy na zlecenie m.in. deweloperów, zarządców dróg, osiedli czy zieleni miejskiej oraz przedsiębiorstw budowlanych, które chcą zrealizować projekty inwestycyjne na terenach zadrzewionych.

Jeśli do wycinki drzew i krzewów niezbędne są pozwolenia zgodnie z obowiązującymi przepisami, oferujemy rzetelną pomoc w zakresie czynności formalno-prawnych, aby cały proces przebiegł szybko i przede wszystkim legalnie. Służymy również fachowym doradztwem przy przycinaniu gatunków zarówno ozdobnych, jak i owocowych.

Nasza firma specjalizuje się w usuwaniu wszystkich roślin, w tym tzw. trudnych, czyli wymagających skomplikowanej metody wycinki. Usługi realizujemy zarówno na terenach zurbanizowanych, jak i posesjach prywatnych. Ścinamy także drzewa znajdujące przy drogach. Przed rozpoczęciem prac dokładnie oceniamy ryzyko i stopień trudności zlecenia. Na tej podstawie dobieramy właściwy sprzęt, technikę oraz podejmujemy odpowiednie czynności w zakresie zagwarantowania bezpieczeństwa własnego i osobom postronnym w obszarze wykonywanych działań. Na uwadze mamy także ochronę znajdującego się w danym miejscu mienia.

+48 690 130 272

Bezpieczna wycinka drzew w Warszawie oraz okolicach

Zarówno cięcia pielęgnacyjne, jak i wycinanie drzew, wykonujemy odpowiednimi metodami. Ich wybór zależy m.in. od tego, jakich gatunków dotyczy, średnicy pnia, czy rośliny są pochylone, zdrowe, panujących warunków atmosferycznych oraz terenowych. Ścinanie może odbyć się np. na tzw. okrętkę, połówki lub inną techniką.

Gdy zachodzi konieczność przycinania lub wycinki drzew w trudnodostępnych miejscach, gdzie brakuje przestrzeni dla ciężkiego sprzętu, sprawdzonym sposobem jest metoda alpinistyczna. Nasi pracownicy korzystają wówczas ze specjalnych zabezpieczeń linowych. W pierwszej kolejności odcinane są konary, a potem pień. Dzięki tej technice nasza firma z Warszawy może bez problemu pozbyć się nawet bardzo dużych roślin. Odchodzi wtedy także kłopot z zapewnieniem wolnej przestrzeni, która jest konieczna w momencie powalania wysokich pni ścinanych w jednym kawałku.

Zleć nam przycinanie lub ścinanie drzew!

Każda realizowana przez nas wycinka drzew powinna być odpowiednio przemyślana i zaplanowana. Ścinanie gatunków rosnących w określonym miejscu powoduje w efekcie nieodwracalne zmiany m.in. wizualne w przestrzeni. Dlatego wcześniej opracowujemy dokładny harmonogram prac, aby zrealizować zlecenie zgodnie z wytycznymi klienta. Obejmuje on nie tylko usunięcie poszczególnych roślin, ale także np. przejrzenie, jakie zwierzęta czy ptaki na nich bytują i w razie konieczności przeniesienie budek lęgowych. Ponadto wykonujemy działania porządkowe, czyli m.in. rozdrabniamy gałęzie rębakiem, wywozimy zrębki i drewno, sprzątamy teren.

Koszt świadczonych przez nas usług uzależniony jest m.in. od zakresu prac oraz stopnia trudności realizacji zadania.

Zleć sprawdzonym fachowcom przycinanie lub ścinanie drzew! Działamy na terenie Warszawy i okolic – skontaktuj się z nami!

Jesteś zainteresowany usługami sprzątania terenów zewnętrznych?

Wypełnij formularz a skontaktujemy się z Tobą