Sprzątanie po remoncie – Warszawa

Profesjonalne sprzątanie po remoncie

Odnawianie wnętrz domowych czy firmowych zazwyczaj wiąże się z dużym bałaganem. Zmierzyć się trzeba z różnorodnymi zanieczyszczeniami, z których wiele może być trudnych do usunięcia. Sprzątanie po remontach, z pewnością nie należy do przyjemności, ale jeśli chcesz – chętnie Cię w nim wyręczymy. Nasze usługi świadczymy w Warszawie i jej okolicach. Możesz być pewien, że zlecając nam to zadanie dom, mieszkanie czy firmowe budynki będą dokładnie wyczyszczone. Wszystkie prace wykonamy zgodnie z Twoimi oczekiwaniami!

Oferowane przez nas sprzątanie poremontowe przebiega sprawnie, ponieważ dysponujemy odpowiednimi preparatami oraz profesjonalnym sprzętem, który pozwala na szybkie i efektywne oczyszczenie wnętrz z pozostałości po pracach budowlanych i wykończeniowych. Wiemy również, jak bezpiecznie zadbać o pielęgnację różnego rodzaju nawierzchni.

Katalog naszych usług dopasowujemy zawsze do potrzeb klienta. Ustalimy z Tobą ich zakres oraz termin wykonania porządków po remoncie. Możesz być pewien, że zmieścimy się w wyznaczonym czasie, a efekty naszej pracy sprostają Twoim oczekiwaniom. Wykonujemy m.in.:

  • mycie okien, drzwi, ram okiennych, podłóg i mebli,
  • czyszczenie wszystkich powierzchni z pozostałości po farbach, czy kleju,
  • usuwanie pyłu,
  • odkurzanie powierzchni.

Brakuje Ci czasu, aby samodzielnie uporać się z bałaganem po ostatnich robotach budowlano-wykończeniowych w domu lub firmie? Zadzwoń po ekipę Uprate z Warszawy! Jeśli zdecydujesz się na naszą usługę sprzątania po remoncie, możesz być pewien, że każde wnętrze będzie gruntownie oczyszczone.

+48 690 130 272

Jesteś zainteresowany usługami sprzątania terenów zewnętrznych?

Wypełnij formularz a skontaktujemy się z Tobą