Projektowanie i zakładanie ogrodów – Warszawa

W czasie realizowania inwestycji budowlanej warto pomyśleć o terenie zielonym, który stanie się miejscem relaksu. Nasza firma poleca usługi takie jak projektowanie i zakładanie ogrodów w Warszawie i okolicach. Tworzymy zarówno małe, jak i duże przestrzenie pełne drzew, krzewów i kwiatów. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, uwzględniając potrzeby i gust Klientów. Jednocześnie korzystamy z renomowanych wzorców aranżacyjnych i najnowszych osiągnięć ogrodnictwa. To doskonała propozycja dla firm oraz osób prywatnych, więc zachęcamy do zapoznania się z ofertą i kontaktu!

Ogród Twoich marzeń

Jeśli chcesz przez wiele lat cieszyć się piękną parcelą, to najlepiej zlecić projektowanie i zakładanie ogrodu specjalistom. Daje to pewność, że powstanie miejsce, które jest eleganckie, ale też w każdym aspekcie przemyślane. Swoją pracę rozpoczynamy od poznania wymagań zleceniodawcy, jego wizji i przemyśleń. Potem staramy się jak najlepiej przenieść wyobrażenie na realny teren oraz dopasować pragnienia do możliwości technicznych i terenowych. Rzecz jasna, można też zdać się na nasze doświadczenie i poprosić o opracowanie planu bez wskazówek inwestora.

Fachowe projektowanie ogrodów

Następnym krokiem jest projektowanie ogrodu. Musimy poznać wymiary dostępnej działki i dokonać niezbędnych analiz. Konsekwencją tych prac staje się ogólna koncepcja, która przedstawia rozmieszczenie poszczególnych elementów. Dzięki szkicowi lub wizualizacji po raz pierwszy można zobaczyć w przybliżeniu efekt, jak będzie widoczny po założeniu terenu zielonego. Ważną część stanowi także opis, zawierający istotne informacje o użytych materiałach, roślinach, a także uzasadnienie niektórych wyborów. Tak zagospodarowana parcela współgra z pobliską architekturą oraz otaczającą przyrodą, dzięki czemu otrzymuje się estetyczne i funkcjonalne przestrzenie.

Różnorodne koncepcje ogrodów 

Rozumiemy, że gusta mogą się różnić, więc potrafimy stworzyć naprawdę rozmaite koncepcje dla podmiotów, np. z Warszawy. Możemy zaproponować coś dla miłośników klasyki oraz nowoczesnego podejścia do projektowania ogrodów. Polecamy tradycyjne aranżacje, które zwykle muszą uwzględniać trawnik. Pojawia się w nich wiele gatunków roślin sadzonych w dość nieregularnych odległościach. Dzięki temu późniejsze drobne niedoskonałości nie wpływają na wygląd całości. Zajmujemy się też zakładaniem nowoczesnych ogrodów. Wyróżniają się one prostymi liniami i dużą symetrią. Zieleń często umieszcza się tak, aby tworzyła figury geometryczne. Wykorzystuje się również nawierzchnie żwirowe czy betonowe wykończenia.

Sprawne zakładania ogrodu

Wszystkie działania projektowe przekładają się na końcu w proces zakładania ogrodu. Nasze przedsiębiorstwo kompleksowo przeprowadzi wszystkie prace. Najpierw przygotujemy teren i jego podłoże. Montujemy systemy odwodnienia czy nawodnienia, a także opcjonalnie oświetlenie. Następnie wyznaczamy rabaty, ścieżki i inne części opisane w czasie projektowania. Potem przychodzi kolej na wsadzenie roślin i położenie trawnika. Poszczególne elementy są wykańczane, zyskują ostateczny wygląd oraz zabezpieczenia, np. w formie siatek. Dzięki doskonałej koncepcji pielęgnacja terenu zielonego jest później mniej czasochłonna.

W dobrej cenie dla każdego Klienta

Przedstawiana oferta jest skierowana do prywatnych właścicieli działek, firm czy instytucji. Chętnie podejmiemy współpracę z deweloperami czy zarządcami miejsc publicznych. Dla każdego znajdziemy satysfakcjonujące i nowoczesne propozycje z zakresu projektowania i zakładania ogrodów. Co ważne, zapewniamy również konkurencyjne ceny. Ostateczne koszty uzależnione są m.in. od zakresu prac czy powierzchni parceli do zagospodarowania.

Profesjonalne projektowanie i zakładanie ogrodów w Warszawie

Gwarantujemy profesjonalne wykonania zleconych zadań, gdyż dysponujemy dużą wiedzą, nowoczesnym sprzętem oraz mamy doświadczonych pracowników. Zawsze skupiamy się na potrzebach Klientów, dlatego warto zaufać nam w kwestii projektowania i zakładania ogrodów w Warszawie oraz okolicach. Powstałe zielone miejsca będą niepowtarzalne, piękne oraz dopasowane do wymagań inwestorów.