Czyszczenie i pranie wykładzin biurowych – Warszawa i okolice

Pranie wykładzin biurowych

Jednym z najpopularniejszych elementów wyposażenia domów, jak i obiektów prywatnych czy użyteczności publicznej są różnego rodzaju dywany. Jednak częste korzystanie z nich sprawia, że pokrywają się brudem i niezbędne jest ich czyszczenie. Wykonywane przez nas w Warszawie i jej okolicach pranie wykładzin dywanowych biurowych oraz innych to usługa, z której możesz skorzystać w atrakcyjnej cenie. Dzięki stosowanemu przez nas sprzętowi oraz specjalistycznym preparatom we właściwy sposób zadbamy o ich czystość.

Zastosowanie wykładziny dywanowej we wnętrzach prywatnych, komercyjnych czy publicznych stanowi bardzo popularne rozwiązanie. Jest praktyczne, daje większy komfort codziennego użytkowania, jak i wpływa na estetykę pomieszczenia.

Profesjonalne pranie wykładzin biurowych i obiektowych

Zabrudzenia, jakie powstają na często użytkowanych wykładzinach dywanowych, z biegiem czasu mogą stać się coraz głębsze i trudniejsze do usunięcia. Jeśli więc chcesz, aby nie tylko na co dzień były czyste, ale i zachowały jak najdłużej estetyczny wygląd, zleć ich pranie naszym specjalistom! Jak często najlepiej to robić? Z pewnością ważna jest regularność. Biorąc pod uwagę, że te użytkowe, a zarazem dekoracyjne elementy pokrywające podłogę są siedliskiem kurzu oraz alergenów, cykliczne odkurzanie oraz czyszczenie jest bardzo ważne. Zadbasz w ten sposób nie tylko o higienę, ale i zdrowie swoich pracowników, klientów czy domowników.

+48 690 130 272

Jakie metody prania wykładzin dywanowych oferujemy?

Stosujemy nowoczesne, a zarazem niezawodne metody prania wykładzin biurowych i innych. Ponieważ produkty te mogą różnić się materiałem, długością czy rodzajem włosia oraz sposobem montażu, zanim przystąpimy do realizacji usługi, oglądamy je, jak i typy zabrudzeń, jakie się na nich pojawiły. Nasz specjalista ustala, jaka metoda okaże się optymalna pod względem precyzji czyszczenia, i jednocześnie będzie bezpieczna dla materiału.

Zaproponować możemy m.in. pranie na sucho z wykorzystaniem specjalnego proszku. Dzięki jego właściwościom usuwane są miejscowe plamy czy inne zabrudzenia. Z racji tego, że jest to nieagresywna metoda czyszczenia, wykorzystujemy ją w przypadku dywanów nawet o bardzo delikatnych włóknach. Gdy jednak biurowa wykładzina dywanowa jest cała zanieczyszczona, wówczas używamy odpowiednich środków chemicznych oraz odkurzacza piorącego. Wśród naszych usług jest także ekstrakcja zaliczana do jednych z najczęściej stosowanych i szybkich technik. Stosuje się w niej natrysk środka aktywnego, który rozpuszcza i odciąga zabrudzenia.

Metoda prania na mokro jest zawsze dopasowywana do rodzaju materiału, wielkości powierzchni oraz rodzaju zabrudzeń. Każda technika pozwala naszej firmie z Warszawy skutecznie pozbyć się zarówno zanieczyszczeń, jak i drobnoustrojów oraz roztoczy.

Kontakt

Z jakich środków chemicznych korzystamy?

Nie tylko dobry sprzęt do prania wykładzin biurowych ma znaczenie, ale i stosowane preparaty. Nasza firma z Warszawy korzysta tylko z atestowanych i pochodzących od renomowanych producentów. Są to m.in. środki z enzymami, których celem jest zmiękczenie zabrudzeń oraz przygotowanie materiału do procesu intensywnego czyszczenia. Oprócz tego używamy szamponów wytwarzających pianę w celu wywabienia i rozpuszczenia plam. To preparaty, które stosowane są w szorowarce. Dzięki temu urządzeniu jesteśmy w stanie dokładnie rozprowadzić detergent do głębszych warstw wykładziny.

Aby uporać się z intensywnymi zabrudzeniami, niezbędne są za to silne odplamiacze z aktywnymi związkami. Wśród środków, z jakich korzystamy, znajdują się także rozpuszczalne proszki, które wykorzystujemy w ekstraktorach i niektórych modelach szorowarek. Zaletą zastosowania tych detergentów jest szybkie schnięcie materiału.

Pranie wykładzin dla osób prywatnych oraz firm z Warszawy i okolic

Z naszych profesjonalnych usług czyszczenia biurowych wykładzin dywanowych skorzystać mogą zarówno klienci indywidualni, jak i firmowi oraz instytucjonalni z terenu Warszawy i okolicznych miejscowości. Nie ma dla nas znaczenia wielkość podłogi, ponieważ mamy doświadczenie w praniu powierzchni mających nawet kilkaset metrów kwadratowych. Do realizacji tego rodzaju zleceń dysponujemy nie tylko doświadczoną kadrą, ale i profesjonalnym sprzętem, dzięki czemu każde z nich jesteśmy w stanie wykonać szybko i sprawnie.

+48 690 130 272

Co zyskujesz, zlecając nam czyszczenie wykładzin dywanowych biurowych i innych?

Chcesz, aby w Twoim domu, biurze czy innym obiekcie wykładziny dywanowe były zawsze czyste i estetycznie się prezentowały? Gwarantujemy, że po naszym czyszczeniu zachowają świeżość i atrakcyjny wygląd przez długi czas! Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły przygotowanej oferty! Chętnie dopasujemy ją do Twoich potrzeb! Koszt prania zależy od wielu czynników, w tym m.in.:

  • wielkości powierzchni,
  • rodzaju materiału z uwzględnieniem długości włosia oraz materiału,
  • zastosowanej metody czyszczenia,
  • stopnia zabrudzenia.

Jeśli interesuje Cię pranie wykładzin biurowych lub innych w Warszawie czy jej okolicach, zleć wykonanie takiej usługi naszym specjalistom.

Kontakt

Jesteś zainteresowany usługami sprzątania w swojej firmie?

Wypełnij formularz a skontaktujemy się z Tobą