Sprzątanie siłówni i obiektów sportowych -Warszawa

Usługi sprzątania klubów sportowych, fitness i siłowni

Sposób wykorzystania obiektów do uprawiania sportu wiąże się z koniecznością utrzymania w nich wysokich standardów higienicznych. Dlatego sprzątanie obiektów sportowych w Warszawie oraz jej okolicach najlepiej powierzyć naszej firmie. Możesz zlecić wykonanie prac porządkowych w hali, klubie fitness, na siłowni lub basenie. Tego rodzaju miejsca na co dzień użytkowane są przez dużą liczbę osób i narażone na różnego rodzaju zabrudzenia. Nadmiar wilgoci, kurzu i innych zanieczyszczeń może prowadzić do rozwoju pleśni czy innych drobnoustrojów, które mogą być groźne dla zdrowia! Zadbamy, aby do tego nie dopuścić.

Z proponowanych usług sprzątania siłowni czy innych obiektów sportowych możesz skorzystać doraźnie lub zlecić nam to zadanie w ramach stałej umowy. Ustalimy zakres zadań, jakie mamy wykonać dla Ciebie i dopasujemy się elastycznie z terminem ich realizacji. Biorąc pod uwagę, że budynki użyteczności publicznej muszą bezwzględnie spełniać określone standardy czystości i bezpieczeństwa, każde z tych miejsc doprowadzimy do idealnego porządku, zgodnie z obowiązującymi normami!

+48 690 130 272

Co obejmuje profesjonalne sprzątanie obiektów sportowych?

Przeprowadzane przez nas sprzątanie siłowni lub innych obiektów sportowych obejmuje m.in.:

  • mycie podłóg, drzwi, okien i przeszkleń,
  • czyszczenie toalet,
  • opróżnianie koszy na śmieci,
  • dezynfekcję.

Zajmiemy się także czystością w szatniach, pomieszczeniach socjalnych i biurowych.

Dlaczego wybór profesjonalnej firmy sprzątającej jest dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem? Dysponujemy nowoczesnym sprzętem oraz odpowiednimi preparatami do czyszczenia. Odpowiednio dopasujemy je do konkretnej powierzchni, aby czyszczenie było efektywne i bezpieczne dla materiałów. Uniwersalne płyny mogą uszkodzić np. parkiet na sali, ale my zadbamy, aby tak się nie stało. Odpowiednio go wyczyścimy i do tego zakonserwujemy. W ten sposób miejsce, którym zarządzasz, spełni standardy higieniczne, a zarazem będzie bezpieczne dla użytkowników.

Chcesz mieć czystą siłownię lub inny obiekt sportowy w Warszawie, bądź jej okolicach? Zatrudnij do sprzątania naszych specjalistów!

Kontakt

Jesteś zainteresowany usługami sprzątania terenów zewnętrznych?

Wypełnij formularz a skontaktujemy się z Tobą